O NAS
REALIZACJE
KONTAKT

O NAS

Działalność Serenissimy koncentruje się wokół kultury. Współpracujemy z instytucjami kultury, kościołami, bazylikami, fundacjami oraz podmiotami gospodarczymi związanymi z przemysłem czasu wolnego. Nasza działalność obejmuje szerokie spektrum współgrających ze sobą usług, od pozyskiwania środków finansowych po końcowe realizacje związane z konserwacją obiektów zabytkowych oraz projektowaniem i produkcją ekspozycji.

Konserwacja obiektów zabytkowych

Oferujemy prace w zakresie konserwacji oraz restauracji obiektów zabytkowych. W toku naszej działalności wykonaliśmy szereg realizacji konserwatorskich oraz budowlanych, obejmujących swoim zakresem nadzory konserwatorskie, konserwację zabytków ruchomych oraz nieruchomych.

Współpracujemy z wykwalifikowanymi konserwatorami dzieł sztuki, konsultantami oraz technologami. 

Projektowanie oraz realizacja wystaw

Kolejnym obszarem naszej działalności jest projektowanie oraz kompleksowa realizacja wystaw – od prac koncepcyjnych po dostawę sprzętu ekspozycyjnego, w tym tworzenie elementów wystaw oraz ścieżek edukacyjnych również z uwzględnieniem potrzeb osób z niepełnosprawnościami (tyflografiki, tablice w alfabecie Braille’a, ścieżki dotykowe). 

W naszych działaniach sięgamy po idące z duchem czasu i technologii, nietuzinkowe rozwiązania. Projektowane przez nas ekspozycje w pełni angażują odbiorców, oddziałując na wszystkie ich zmysły przy jednoczesnym zachowaniu wartości merytorycznej. Kładziemy nacisk na to, by każda nasza realizacja urastała do rangi osobnego, niepowtarzalnego doświadczenia.

Dostawy mebli

Uwzględniając i rozumiejąc w pełni potrzeby i inspiracje naszych klientów, staramy się sprostać ich oczekiwaniom również na polu aranżacji przestrzeni biurowych i wystawienniczych. Kompleksowo dostarczamy i montujemy meble i sprzęt do instytucji kultury zarówno według prostych projektów, jak i skomplikowanych i nietypowych planów. 


Powrót