O NAS
REALIZACJE
KONTAKT

Realizacje

PRACE KONSERWATORSKIE W KAPLICY ŚW. ANNY W KROŚNIE

Zrealizowaliśmy m.in. prace konserwatorskie i restauratorskie dla Parafii Rzymskokatolickiej p.w. Trójcy Świętej w Krośnie w zakresie konserwacji nawarstwień ściennych w kaplicy św. Anny, elewacji północnej i wschodniej kościoła.

PRZED RESTAURACJĄ

PO RESTAURACJI

MAKIETA EDUKACYJNA DLA OJCOWSKIEGO PARKU NARODOWEGO

Tworzymy również elementy wystaw, takie jak makiety. Dla Ojcowskiego Parku Narodowego stworzyliśmy makietę edukacyjną obejmującą makietę próchniejącej kłody w ułożeniu poziomym z przykładami organizmów saproksylicznych (roślin, zwierząt i grzybów).

ŚCIEŻKA DOTYKOWA W MUZEUM FOTOGRAFII W KRAKOWIE

Mając na uwadze dobro i potrzeby każdego zwiedzającego instytucje kultury, na przełomie listopada i grudnia 2021 r. wykonaliśmy dla Muzeum Fotografii w Krakowie ścieżkę dotykową. 

Realizacja obejmowała opracowanie projektów warsztatowych, produkcję, dostawę i montaż elementów dotykowej ścieżki zwiedzania  przeznaczonych na wystawę główną pt. „Co robi zdjęcie?” w budynku Muzeum Fotografii w Krakowie przy ul. Rakowickiej 22A.

Na elementy ścieżki składały się: 9 tyflografik, 4 modele dotykowe oraz 13 plansz z opisami i oznaczeniami stanowisk w alfabecie łacińskim i alfabecie Braille’a.

ZAKUP I DOSTARCZENIE TABLIC EDUKACYJNYCH DO MUZEUM HENRYKA SIENKIEWICZA W WOLI OKRZEJSKIEJ

Na przełomie czerwca i lipca 2022 roku w ramach projektu Centrum Kultury Sienkiewiczowskiej - I etap podniesienie atrakcyjności Muzeum, zabytkowego parku i kopca" dostarczyliśmy do Muzeum Henryka Sienkiewicza w Woli Okrzejskiej 13 sztuk tablic edukacyjnych osadzonych na metalowym stelażu. Tablice wykonane zostały z wysokiej jakości materiałów - stali nierdzewnej i stopu aluminium. 

ZAPROJEKTOWANIE, WYKONANIE ORAZ MONTAŻ WYPOSAŻENIA WYSTAW MUZEALNYCH WE FROMBORKU

Jednym z bardziej wymagających projektów było dostarczenie wyposażenia wystaw muzealnych zlokalizowanych w Skarbcu, Poddaszu oraz Prezbiterium Bazyliki archikatedralnej Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny i św. Andrzeja we Fromborku. Realizacja obejmowała wydruki wielkoformatowe, plansze na pulpitach, fotogramy tkaninowe, kubiki do ekspozycji rzeźb, krzesła wolnostojące, elementy scen, np. drewniane krzesła, ławy, taborety, tabliczki, rylce, średniowieczne cyrkle, koło deptakowe, mur z cegły, nosiłki, drewniane misy itp.

MUZEUM CYSTERSÓW W MOGILE

Wśród zrealizowanych przez nas projektów znajduje się wystawa ekspozycji dla Muzeum Cystersów w Krakowie-Mogile. Projekt obejmował wykonanie, dostawę i montaż m. in. zabudów ekspozycyjnych, mebli stolarskich, wydruków UV oraz elementów frezowanych na zabudowach ekspozycyjnych, wydruki na kasetonach tekstylnych. Jego wartość przekroczyła 1 500 000 zł.

DOSTAWA I MONTAŻ MEBLI DO MODELARNI DLA POLITECHNIKI KRAKOWSKIEJ

Jednym z przyjemniejszych doświadczeń było dla nas dostarczenie i montaż mebli do pomieszczeń modelarni na Wydziale Architektury Politechniki Krakowskiej. 

Realizacja obejmowała dostawę siedzisk modułowych oraz puf dla odwiedzających, stolików do stanowisk kreatywnych i prezentacji, foteli biurowych oraz biurka recepcyjnego. 

DOSTAWA I MONTAŻ MEBLI DLA KLASZTORU W KALWARII PACŁAWSKIEJ

Dostawa mebli dla Klasztoru w Kalwarii Pacławskiej była projektem wymagającym wielu pomiarów i przymiarek. 

W ramach realizacji dostarczyliśmy ponad 700 sztuk mebli różnego rodzaju – począwszy od stołów, przez biurka, sofy, łóżka, skończywszy krzesłach do sali audytoryjnej i sal szkoleniowych.


DOSTAWA MEBLI DLA UNIWERSYTETU RZESZOWSKIEGO

Dla Uniwersytetu Rzeszowskiego, a konkretniej Dwujęzycznego Liceum Uniwersyteckiego oraz Instytutu Archeologii dostarczyliśmy 3 dwuosobowe sofy, fotel typu uszak, stolik kawowy oraz pufy ze schowkiem. Było to bardzo przyjemne zamówienie.